דבר ראש המחלקה למועמדים

מועמדים / סטודנטים יקרים,  

 

    המחלקה לניהול מעניקה לכם את ההזדמנות ללימודים אקדמיים בלוגיסטיקה, בריאות הציבור וניהול מערכות בריאות וניהול תעשייתי. התכנית הבסיסית אותה מציעה המחלקה היא התכנית לניהול הלוגיסטיקה, אשר הוקמה ב- 1989, ולה מסורת ארוכה של שיפור מתמיד ביישום הישגים חדשניים בניהול לוגיסטי ובפרקטיקה. לימודי הלוגיסטיקה במחלקה לניהול מאפשרים לסטודנטים להמשיך ולהתפתח אל עבר לימודי מוסמך ודוקטורט, ופותחים הזדמנויות נרחבות למנהלי העתיד להתנסות ולהתמחות בניהול שרשראות ייצור, שינוע, רכש ואספקטים נוספים של הניהול הלוגיסטי. עבור מועמדים בעלי ניסיון ניהולי, אנו מציעים תכנית למנהלים שמטרתה לנצל, ליישם ולשפר את יכולותיהם הניהוליות בתחום. 

 

    המחלקה לניהול מציעה שתי תכניות חדשות  לתארים מתקדמים עבור מועמדים המעוניינים להתמחות בניהול תעשייתי ובניהול מערכות בריאות. התכנית ללימודי מוסמך בניהול תעשייתי דורשת השקעה ומאמצים רבים, ובתמורה מעניקה לסטודנטים איכויות וכישורים יחידים במעלה, המאפשרים להם לגשר בין התחומים התיאורטיים והפרקטיים של הניהול התעשייתי. התכנית ללימודי מוסמך בבריאות הציבור וניהול מערכות בריאות (MHA) מיועדת לסטודנטים אשר מגיעים מתוך מערכות הבריאות בישראל ובעולם, ניהול בתי חולים, ומתחומים כגון אפידמיולוגיה, אתיקה ובריאות וחקיקה רפואית. תכנית זו שמה לה למטרה להעניק למוסמכים את הכלים הדרושים על מנת להפוך לאנשי ניהול בתוך מערכות הבריאות השונות. 

 

    כל תכניות המוסמך שלנו מתוכננות לשנה אקדמית אחת, הכוללת שלושה או ארבעה סמסטרים עוקבים. כמו כן, קיים מסלול לכתיבת תזה עבור סטודנטים המעוניינים לעסוק במחקר ושירצו בעתיד ללמוד במסלול לדוקטורט. אנו שואפים לשיתוף פעולה עם התעשייה בתחומי מחקר המאפשרים לסטודנטים ליישם את הידע אותו צברו, ולפתח קריירה בלוגיסטיקה, בניהול תעשייתי ובניהול מערכות בריאות.

 

    בשם המחלקה, אני מודה לכם על התעניינותכם. אני מזמין אתכם לבקר במחלקתנו ולעמוד על המשאבים ועל האפשרויות השונות הפתוחות בפני הסטודנטים שלנו.

 

    בהצלחה בלימודים, 

 

    פרופ' קונסטנטין קוגן

    ראש המחלקה לניהול