המהפכה הדיגיטלית מחוללת טרנספורמציה דיגיטלית בעולם התעשייה

 להרשמה                        תואר שני בניהול תעשייתי

המהפכה הדיגיטלית משפיעה על מגזרים שונים ומגוונים, לרבות המגזר התעשייתי. היא יצרה גל אדיר של טרנספורמציה דיגיטלית, שעיצב מחדש את האופן שבו תעשיות פועלות, מייצרות, מתקשרות, משווקות, מייבאות, משנעות ומפיצות, כאשר הכוחות המניעים תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית הן טכנולוגיות חדשות כמו לדוגמה: בינה מלאכותית, למידת מכונה, האינטרנט של הדברים, ביג דאטה, סייבר ועוד.

רבות מההזדמנויות החדשות בתעשייה של ימינו הן תוצר ישיר של המהפכה הדיגיטלית - היא זו אשר פתחה דלת לטרנספורמציה הדיגיטלית בעולם התעשייתי, כך שתעשיות אשר הקדימו ואימצו חשיבה דיגיטלית, הטמיעו טכנולוגיות חדישות ויישמו שיטות עבודה מתקדמות – נהנות מיתרון משמעותי בנוף התעשייתי הכה תחרותי. אבל טרנספורמציה דיגיטלית במפעלים וארגונים היא לא רק אמצעי חיוני להישאר תחרותי בתעשייה, אלא מהווה תנאי הכרחי להסתגלות ולהישרדות בעולם המהיר, הדינמי, הזמיש (שילוב בין זריז וגמיש – Agility, כלומר - יכולת התאמה מהירה לנסיבות משתנות), הבלתי צפוי, ה"משובש" והמורכב שבו אנו עובדים ופועלים כיום.

שילוב טכנולוגיות מידע בתהליכים עסקיים ואסטרטגיים, אינטגרציה של חיישנים, מערכות אוטונומיות ורובוטיות ושיפור יכולות טכנולוגיות בהיבטים תפעוליים, לוגיסטיים ובתהליכי ייצור הם המהות של המהפכה התעשייתית הרביעית, ותעשיות המשכילות למנף את המהפכה הדיגיטלית לתועלתן חוות צמיחה ושגשוג.

על טרנספורמציה דיגיטלית ועל המהפכה הדיגיטלית בתעשייה תוכלו ללמוד בתואר שני בניהול תעשייתי במחלקה לניהול באוניברסיטת בר-אילן. צרו עמנו קשר עוד היום, ונחזור אליכם בהקדם.

 

טרנספורמציה דיגיטלית, המהפכה הדיגיטלית

 

ללמוד על המהפכה הדיגיטלית בתעשייה במסגרת תואר שני במחלקה לניהול

המהפכה הדיגיטלית נמצאת בשיאה וענפים רבים זקוקים למומחים מקצועיים שיסייעו ביישום טרנספורמציות דיגיטליות. מומחים שיוכלו לסייע במעבר משיטות עבודה מסורתיות לשיטות עבודה חדשניות, יעזרו להתגבר על האתגרים והקשיים הכרוכים בתהליכים מעין אלו וידעו לנצל בצורה מיטבית את הכלים והטכנולוגיות העומדים לרשותנו כיום.

אם אתם רוצים להוביל את התעשייה של המאה העשרים ואחת ואם אתם מתעניינים במהפכה הדיגיטלית ובטרנספורמציות דיגיטליות בענף התעשייה, כדאי לדעת שבמחלקה לניהול באוניברסיטת בר-אילן לומדים תואר שני בניהול תעשייתי. הלימודים משלבים תיאוריה לצד פרקטיקה בנושא המהפכה הדיגיטלית בתעשייה.

להלן חלק מהנושאים הנלמדים במסגרת התואר השני בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית:

ניהול מפעלים חכם, שיטות עבודה מתקדמות בתעשייה, שילוב בינה מלאכותית, מסדי נתונים וביג דאטה, הדפסות תלת-ממד, למידת מכונה, סייבר, רובוטיקה, אוטומציה ועוד. מטרת התוכנית היא להכשיר את הדור הבא של עתודת הניהול התעשייתי הבכירה בישראל.

קורסים בנושא טרנספורמציה דיגיטלית בתעשייה הנלמדים במסגרת התואר השני הם - קורס שיווק תעשייתי דיגיטלי, קורס Industry-4.0 (תעשייה-4.0) - יזמים ומנכ"לים משתפים.

 

לימודי טרנספורמציה דיגיטלית בתעשייה, אבל לא רק...

במהלך לימודי התואר השני במחלקה לניהול באוניברסיטת בר-אילן, נחשפים הסטודנטים לידע מקיף בנושאי המהפכה הדיגיטלית והטרנספורמציה הדיגיטלית. בנוסף לומדים הסטודנטים גם על שיטות וכלים לניהול מתקדם, ניהול פרויקטים מתקדם, מודלים מתקדמים לחקר ביצועים, ניהול מו"פ טכנולוגי בתעשייה, על היבטים משפטיים בניהול, ניהול תשתיות גלובליות ועוד. בוגרי התואר השני מסיימים את הלימודים עם ידע אקדמי נרחב, עם תואר יוקרתי ועם מגוון רחב של אפשרויות לפיתוח ולקידום הקריירה.

הסטודנטים יכולים לבחור בין מסלול עם תזה לבין מסלול ללא תזה. משך הלימודים הוא שנה קלנדרית אחת, והוא כולל לימודים במהלך שלושה סמסטרים רצופים.

על טרנספורמציה דיגיטלית ועל המהפכה הדיגיטלית בתעשייה תוכלו ללמוד בתואר שני בניהול תעשייתי במחלקה לניהול באוניברסיטת בר-אילן. צרו עמנו קשר עוד היום, ונחזור אליכם בהקדם.

*** למתעניינים הקליקו כאן למידע על תואר ראשון בניהול טכנולוגיה